O nás

Firma Bednárik Ľuboš – Sanitárna technika pôsobila na slovenskom trhu už od roku 1995. Firma zameraná predovšetkým na malopredaj a veľkopredaj čistiacich prostriedkov, sanitárnej techniky, papierového programu, ochranných pracovných pomôcok a v neposlednom rade vonného programu FRE-PRO v roku 2017 prešla pod novú formu podnikania a stala sa z nej spoločnosť s ručením obmedzeným: ČistiaceBednárik s.r.o.
Firma si zachováva svoj rodinný charakter a aj po odchode zakladateľa spoločnosti, pána Ľuboša Bednárika, do dôchodku zaujíma miesto konateľa spoločnosti jeho syn, Lukáš Bednárik.

Našimi zákazníkmi sú veľkoobchody, upratovacie firmy, gastro zariadenia, školstvo, zdravotníctvo, priemyselné centrá, a pod. Avšak od roku 2013, kedy sme spustili internetový predaj na stránke www.cistiacebednarik.sk si získavame čoraz viac zákazníkov objednávajúcich tovar priamo do svojich domácností. Veľmi si vážime vloženú dôveru každého zákazníka a snažíme sa čo najlepšie vyhovieť každému Vašemu prianiu.

V Roku 2011 sme sa stali výhradným dodávateľom výrobkov FRESH PRODUCTS z USA pre Slovenský trh, v oblasti sítok do pisoárov WAVE, WAVE 2.0, WAVE 3D, samostatných osviežovačov HANG TANG, BOWL CLIP, RAMIND AIR CURVE-ELIPSA, ECO AIR 2.0 a elektrických osviežovačov EASY FRESH.
Produktový rad FRE-PRO neustále dopĺňame a obnovujeme takže s nami Vám neunikne žiadna novinka. Komplet ponuku FRESH PRODUCTS nájdeteTU

Dúfame, že Vás naša ponuka zaujme a nadviažeme spoluprácu.

V prípade Vášho záujmu môžete navštíviť náš veľkosklad na Nobelovom námestí 7-8 v Bratislave (mapa tu) resp. k Vám vyšleme nášho obchodného zástupcu, ktorý s Vami rád všetko potrebné preberie a vysvetlí osobne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií