Univerzálna Dezinfekcia Krystal opäť skladom! V ponuke aj Hygienický prípravok na ruky na báze alkoholu 5L

Nákupný košík

Položky:
Cena:
0
€0

O nás

Firma Bednárik Ľuboš – Sanitárna technika pôsobila na slovenskom trhu už od roku 1995. Firma zameraná predovšetkým na malopredaj a veľkopredaj čistiacich prostriedkov, sanitárnej techniky, papierového programu, ochranných pracovných pomôcok a v neposlednom rade vonného programu FRE-PRO v roku 2017 prešla pod novú formu podnikania a stala sa z nej spoločnosť s ručením obmedzeným: ČistiaceBednárik s.r.o.
Firma si zachováva svoj rodinný charakter a aj po odchode zakladateľa spoločnosti, pána Ľuboša Bednárika, do dôchodku zaujíma miesto konateľa spoločnosti jeho syn, Lukáš Bednárik.
Rodinná firma so 4mi zamestnancami neskôr prešla akvizíciou firmou Europapier Slovensko s.r.o. čím sa z nej stáva súčasť nadnárodnej spoločnosti. Náš tím spolupracovníkov zostáva naďalej pracovať pod jednou strechou v kompletnej zostave a tešíme sa na nové výzvy, ktoré nám táto zmena prinesie.

V roku 2019 prechádza firma ďalším míľnikom, keď po spojení so silným nadnárodným partnerom - spoločnosťou Europapier Slovensko s.r.o., mení svoje sídlo, názov a opúšťa maloobchodný predaj, aby sa mohla naplno venovať veľkoobchodnému predaju. Veríme, že táto zmena prinesie našim verným (ale aj novým) zákazníkom veľa výhod najmä v oblasti rozšíreného sortimentu, možnosti parkovania v areáli, novú vzorkovú sieň, väčší priestor a skladové zásoby, aby sme vždy mohli vyhovieť Vašim potrebám. So silným partnerom samozrejme prichádzajú aj rozšírené možnosti, napr. v oblasti dopravy tovaru za ešte výhodnejšie ceny.

Od roku 2013, kedy sme spustili internetový predaj na stránke www.cistiacebednarik.sk  sme si vytvorili sieť koncových zákazníkov, ktorí si zvykli tovar objednávať napríklad aj priamo do svojich domácností. Veľmi si vážime vloženú dôveru každého zákazníka. Prozákaznícky prístup, o ktorý sme v našej firme usilovali sa nám vracal v podobe opakovaných nákupov a dobrých referencií. Po ukončení maloobchodnej prevádzky a zatvorení predajne na Nobelovom námestí 7/8 (ktorá bola otvorená nepretržite okrem víkendov a sviatkov celých 23 rokov!) sa s Vami, milí maloobchodní partneri, musíme rozlúčiť.
Za tie roky, ktoré sme spolupracovali sa nazbieralo veľké množstvo úsmevných zážitkov a s mnohými z Vás sme si vytvorili vzťah prekračujúci rámec bežných obchodných vzťahov.
Týmto by sme sa Vám chceli poďakovať za doterajšiu spoluprácu a od 1. septembra 2019 Vás radi obslúžime po registrácii s platnými fakturačnými údajmi Vašej firmy.

Chronológia:

1995 Vznik firmy ŽALÚZIE Bednárik Ľuboš a neskôr preorientovanie a premenovanie na Bednárik Ľuboš - Sanitárna technika

2011 zisk výhradného zastúpenia pre výrobky FRESH PRODUCTS z USA pre Slovenský trh
, v oblasti sítok do pisoárov WAVE, WAVE 2.0, WAVE 3D, samostatných osviežovačov HANG TANG, BOWL CLIP, RAMIND AIR CURVE-ELIPSA, ECO AIR 2.0 a elektrických osviežovačov EASY FRESH.

Produktový rad FRE-PRO neustále dopĺňame a obnovujeme takže s nami Vám neunikne žiadna novinka. Komplet ponuku FRESH PRODUCTS nájdete TU

2013
Spustenie internetového predaja cez e-shop cistiacebednarik.sk

2017
odchod zakladateľa firmy Ľuboša Bednária do dôchodku a vznik ČistiaceBednárik s.r.o. pod vedením jeho syna Lukáša Bednárika


2019
spojenie s firmou Europapier Slovensko, s.r.o. a ukončenie maloobchodnej prevádzky s čím súvisí aj zatvorenie predajne na ulici Nobelovo námestie 7/8V prípade Vášho záujmu nás môžete navštíviť v nových priestoroch na Panónskej ceste 40 v Bratislave resp. k Vám vyšleme nášho obchodného zástupcu, ktorý s Vami rád všetko potrebné preberie a vysvetlí osobne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií