E-SHOP cistiacebednarik.sk bude fungovať len do 01.09.2021! Nový E-SHOP nájdete na europapier.sk/sk/shop

Novinky

23.8.21
Upozornenie!

Prosíme všetkých zákazníkov čistiacebednarik.sk aby venovali pozornosť nasledujúcemu oznamu:  ...

viac

O nás

Firma Bednárik Ľuboš – Sanitárna technika pôsobila na slovenskom trhu už od roku 1995. Firma zameraná predovšetkým na malopredaj a veľkopredaj čistiacich prostriedkov, sanitárnej techniky, papierového programu, ochranných pracovných pomôcok a v neposlednom rade vonného programu FRE-PRO v roku 2017 prešla pod novú formu podnikania a stala sa z nej spoločnosť s ručením obmedzeným: ČistiaceBednárik s.r.o.
Firma si zachováva svoj rodinný charakter a aj po odchode zakladateľa spoločnosti, pána Ľuboša Bednárika, do dôchodku zaujíma miesto konateľa spoločnosti jeho syn, Lukáš Bednárik.
Rodinná firma so 4mi zamestnancami neskôr prešla akvizíciou firmou Europapier Slovensko s.r.o. čím sa z nej stáva súčasť nadnárodnej spoločnosti. Náš tím spolupracovníkov zostáva naďalej pracovať pod jednou strechou v kompletnej zostave a tešíme sa na nové výzvy, ktoré nám táto zmena prinesie.

V roku 2019 teda prechádza firma ďalším míľnikom, keď po spojení so silným nadnárodným partnerom - spoločnosťou Europapier Slovensko s.r.o., mení svoje sídlo, názov a opúšťa maloobchodný predaj, aby sa mohla naplno venovať veľkoobchodu. Veríme, že táto zmena prinesie našim verným (ale aj novým) zákazníkom veľa výhod najmä v oblasti rozšíreného sortimentu, možnosti parkovania v areáli, novú vzorkovú sieň, väčší priestor a skladové zásoby, aby sme vždy mohli vyhovieť Vašim potrebám. So silným partnerom samozrejme prichádzajú aj rozšírené možnosti, napr. v oblasti dopravy tovaru za ešte výhodnejšie ceny.

Od roku 2013, kedy sme spustili internetový predaj na stránke www.cistiacebednarik.sk  sme si vytvorili sieť koncových zákazníkov, ktorí si zvykli tovar objednávať napríklad aj priamo do svojich domácností. Veľmi si vážime vloženú dôveru každého zákazníka. Prozákaznícky prístup, o ktorý sme v našej firme usilovali sa nám vracal v podobe opakovaných nákupov a dobrých referencií. Po ukončení maloobchodnej prevádzky a zatvorení predajne na Nobelovom námestí 7/8 (ktorá bola otvorená nepretržite okrem víkendov a sviatkov celých 23 rokov!) sa s niektorými z Vás, žiaľ, musíme rozlúčiť.
Za tie roky, ktoré sme spolupracovali sa nazbieralo veľké množstvo úsmevných zážitkov a s mnohými z Vás sme si vytvorili vzťah prekračujúci rámec bežných obchodných vzťahov.
Týmto by sme Vám chceli poďakovať za doterajšiu spoluprácu a od 1. septembra 2019 Vás radi obslúžime po registrácii s platnými fakturačnými údajmi Vašej firmy.

Chronológia:

1995 Vznik firmy ŽALÚZIE Bednárik Ľuboš a neskôr preorientovanie a premenovanie na Bednárik Ľuboš - Sanitárna technika

2011 zisk výhradného zastúpenia pre výrobky FRESH PRODUCTS z USA pre Slovenský trh.


2013
Spustenie internetového predaja cez e-shop cistiacebednarik.sk

2017
odchod zakladateľa firmy Ľuboša Bednária do dôchodku a vznik ČistiaceBednárik s.r.o. pod vedením jeho syna Lukáša Bednárika


2019
spojenie s firmou Europapier Slovensko, s.r.o. a ukončenie maloobchodnej prevádzky s čím súvisí aj zatvorenie predajne na ulici Nobelovo námestie 7/8

2020 celosvetovú krízu pre ochorenie Covid19 sme prekonali bez nutnosti prepúšťať zamestnancov no odrazila sa na spôsobe predaja a obmedzení osobných kontaktov so zákazníkmi napríklad aj              dočasným zatvorením showroomu.

2021 ukončenie predaja cez e-shop cistiacebednarik.sk a prechod na doménu: europapier.skV prípade Vášho záujmu nás môžete navštíviť v nových priestoroch na Panónskej ceste 40 v Bratislave resp. k Vám vyšleme nášho obchodného zástupcu, ktorý s Vami rád všetko potrebné preberie a vysvetlí osobne.