Isolda disinfection skin liquid 5L - Dezinfekcia pokožky
Popis
Isolda disinfection skin liquid 5L - dezinfekčný prípravok na ruky
Alkoholový dezinfekčný prostriedok bez farbív s veľmi dobrou dermálnou znášanlivosťou. Určený len pre profesionálne použitie.
Je určený k priamemu použitiu k hygienickej a chirurgickej dezinfekcii pokožky rúk vo všetkých oblastiach so zvýšenými hygienickými požiadavkami ako sú:
Zdravotníctvo, potravinárske prevádzky, kozmetické služby, pedikúra/manikúra, kadernícke prevádzky, opatrovateľské ústavy, ordinácie a ďalšie epidemiologicky závažné prevádzky.
Typ prípravku: PT1, PT2, PT4
Spektrum účinku: baktericídny, fungicidny, tuberkulocídny, mykobaktericídny, účinný na MRSA a virucidný podľa EN 14476
Návod na použitie: Hygienická dezinfekcia: vmasírujte do suchých rúk 3ml/15sec. Chirurgická dezinfekcia: vmasírujte do suchých rúk 2x3ml/2min (po celú dobu udržujte ruky vlhké). Pred použitím elektrických prístrojov musia ruky uschnúť.
Používajte biocídne prípravky bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte označenie a informácie o prípravku.
Účinná biocídna látka (g/100g): ethanol (EC: 200-578-6): 73,5 g.
Reg. č. v ČR: MZDR 45327/2017/SOZ
Hmotnosť | 5.2 kg |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.
Český výrobca kozmetiky, chémie, bytovej a priemyselnej drogérie.
Výrobca radu CLEAMEN pre profesionálnu údržbu.