Univerzálna Dezinfekcia Krystal opäť skladom! V ponuke aj Hygienický prípravok na ruky na báze alkoholu 5L

Nákupný košík

Položky:
Cena:
0
€0

Dôležité oznámenie

 

 Oznámenie o spojení ČistiaceBednarik s.r.o. so spoločnosťou Europapier Slovensko, s.r.o.

 

 

Vážení obchodní partneri,

 

dovoľte mi, aby som Vás s radosťou informoval, že od 3. septembra 2019 sa spoločnosť ČistiaceBednarik s.r.o. stáva súčasťou nadnárodnej spoločnosti Europapier Slovensko, s.r.o. so sídlom v Bratislave. Zamestnanci našej spoločnosti sa Vám budú naďalej v najvyššej možnej miere snažiť zabezpečiť Vaše obchodné a technické požiadavky k Vašej maximálnej spokojnosti, v rámci spoločnosti Europapier Slovensko.

 

Spojenie obchodných aktivít spoločnosti ČistiaceBednarik s.r.o. so silným nadnárodným partnerom nám umožní rozvíjať naše dlhoročné skúsenosti v poskytovaní najefektívnejších individuálnych riešení a nadštandardných služieb v oblasti inštitucionálnej a priemyselnej hygieny a súčasne Vám poskytnúť ďalšie rozšírenie ponuky produktov a služieb o sortiment nových druhov papierenských, kancelárskych, obalových materiálov a doplnkového sortimentu.

 

Europapier Slovensko, s.r.o.
Panónska cesta 40
852 45 Bratislava

IČO: 31 344 381 │ DIČ: 2020325527 │ IČ DPH: SK2020325527 │ www.europapier.sk

 

 

Zostávam s pozdravom a teším sa na našu ďalšiu úspešnú spoluprácu.

 

 

Lukáš Bednarik

konateľ ČistiaceBednarik s.r.o.
logo

 

 


Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií