E-SHOP cistiacebednarik.sk bude fungovať len do 01.09.2021! Nový E-SHOP nájdete na europapier.sk/sk/shop

Dôležité oznámenie 2019

 

 

Oznámenie o spojení ČistiaceBednarik s.r.o. so spoločnosťou Europapier Slovensko, s.r.o.

 

 

Vážení obchodní partneri,

 

dovoľte mi, aby som Vás s radosťou informoval, že od 3. septembra 2019 sa spoločnosť ČistiaceBednarik s.r.o. stáva súčasťou nadnárodnej spoločnosti Europapier Slovensko, s.r.o. so sídlom v Bratislave. Zamestnanci našej spoločnosti sa Vám budú naďalej v najvyššej možnej miere snažiť zabezpečiť Vaše obchodné a technické požiadavky k Vašej maximálnej spokojnosti, v rámci spoločnosti Europapier Slovensko.

 

Spojenie obchodných aktivít spoločnosti ČistiaceBednarik s.r.o. so silným nadnárodným partnerom nám umožní rozvíjať naše dlhoročné skúsenosti v poskytovaní najefektívnejších individuálnych riešení a nadštandardných služieb v oblasti inštitucionálnej a priemyselnej hygieny a súčasne Vám poskytnúť ďalšie rozšírenie ponuky produktov a služieb o sortiment nových druhov papierenských, kancelárskych, obalových materiálov a doplnkového sortimentu.

 

Vzhľadom na činnosti spojené s akvizíciou (presun tovaru do nových skladových priestorov, sťahovanie...) Vás chceme informovať, že v období od 30. augusta až do 2. septembra 2019 bude pozastavené spracovanie a rozvoz Vašich objednávok. Chceme Vás preto veľmi pekne požiadať o pochopenie pri objednávaní a Vaše požiadavky nám prosím zasielajte
v dostatočnom časovom predstihu.

 

Vaše objednávky môžete naďalej adresovať na známu e-mailovú adresu alebo telefónne číslo:

Lukáš Bednárik

0908 608 327 │ bednarik@atlas.sk

Od 3. septembra 2019 môžete používať aj novú e-mailovú adresu a telefónne číslo:

0911 511 825 l.bednarik@europapier.sk

 

 

Od 3. septembra 2019 budú Vaše objednávky zabezpečované za nezmenených nákupných a dodacích podmienok z novej adresy spoločnosti:

 

Europapier Slovensko, s.r.o.
Panónska cesta 40
852 45 Bratislava

IČO: 31 344 381 │ DIČ: 2020325527 │ IČ DPH: SK2020325527 │ www.europapier.sk

 

Som presvedčený o tom, že spojenie spoločností ČistiaceBednarik s.r.o. a Europapier Slovensko, s.r.o. prispeje k neustálemu zlepšovaniu našich služieb, čo prinesie ešte väčší komfort Vám, našim cteným obchodným partnerom.

 

Zostávam s pozdravom a teším sa na našu ďalšiu úspešnú spoluprácu.

 

 

Lukáš Bednarik

konateľ ČistiaceBednarik s.r.o.
logo