Cleamen 123 vosk metalický ONE

Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie 0 hodnotení
 
 

Cleamen 123 metalický vosk na podlahy

Dostupnosť Na dotaz
Cena €28,24 bez DPH
Cena s DPH €33,89
Počet (ks)

   

Kód tovaru 538
Značka Cormen
Kategória Generálna oblasť
 
Metalický vosk ONE zlepšuje vzhľad, predlžuje životnosť a lesk linoleových, marmoleových a ostatných PVC podlahových krytín. Navoskovaná podlaha sa menej špiní a ľahšie sa udržiava čistá.
Oproti klasickému metalickému vosku Cleamen 121, sa metalický vosk ONE aplikuje len v jednej vrstve (pri staršom, vsiakavejšom linoleu maximálne 2 vrstvy), výsledkom je zvýšený lesk aj na vyšlapaných a opotrebovaných plochách. Aplikácia tohto vosku je náročnejšia a vyžaduje si odborné praktické skúsenosti.
 
Nanášanie nového vosku:
Neriedený Cleamen 123 aplikujte priamo na vyčistený (použite Cleamen 120 v koncentrácii 1:10) , zneutralizovaný a vyschnutý povrch a rozotrite rozmyvákom, pracujte v jednom smere.
Počkajte až povrch zaschne (cca 30–40 min).
V prípade poškodeného, alebo veľmi savého povrchu aplikujte druhú (pokiaľ možno slabšiu) vrstvu pod uhlom 90° (kolmo proti prvej vrstve).
V prípade aplikácie príliš silnej vrstvy dochádza k strate lesku!
Povrch je možné preleštiť vysokými otáčkami stroja s leštiacim padom, vzhľadom k jeho vysokému lesku už po nanesení to spravidla nie je nutné.
Iba dodržaním technologického postupu a použitím vhodných prostriedkov je zaručené dokonalé priľnutie metalického vosku k povrchu!
Oprava vosku:
Ošlapané miesto vyčistite (Cleamen 120 v koncentrácii 1:100), vymopujte čistou vodou a nechajte vyschnúť.
Na vyschnutý povrch aplikujte rozprašovačom vosk rozriedený v pomere 50 ml do 1 litra. Neaplikujte na viac ako 5 m2 a okamžite preleštite podlahovým kotúčovým strojom s vysokými otáčkami a bielym padom.
Pokračujte na ďalšom úseku, prípadne pridajte druhú vrstvu.
 
spotřeba v litrech/100m² podlahové plochy podle počtu vrstev počet vrstev
1 2
spotřeba l/100m² 5 7

pH koncentrátu: 8
 
Prostriedok Cleamen 123 metalický vosk ONE sa neodporúča používať na laminátové / plávajúce podlahy, liate podlahy, mramor, dlažbu, drevo, vápencové povrchy, žulu a ostatné prírodné a umelé kamene.

 

 

 

 

Hmotnosť 5.5 kg

pokladanie voskou


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Český výrobca kozmetiky, chémie, bytovej a priemyselnej drogérie.
Výrobca radu CLEAMEN pre profesionálnu údržbu.

 
 

Klasické prihlásenie

Nemôžete vyplniť toto pole
 

Prihlásenie cez sociálne siete

Novinky

22.11.18
Eckologická novinka - ECONATURAL

Túto jeseň sme si pre Vás pripravili viacero noviniek, s ktorými Vás budeme postupne oboznamovať. Jednou z nich je aj zaradenie výrobkov ECONATURAL do predaja cez e-shop. Zatiaľ máme v ponuke: skladané utierky na ruky, toaletný papier toalet...

viac
23.4.18
Nové ceny poštovného a výrobkov FRE-PRO

Obľúbené osviežovače vzduchu a pisoárové sítka FRE-PRO odteraz môže každý zákazník e-shopu nakúpiť za zvýhodnené ceny. Okrem toho sme zjednodušili a vylepšili systém platby za dovoz tovaru kuriérnou službou. Od dnes platí jednotné prepravné 3,99€ s...

viac

Nákupný košík

Položky:
Cena:
0
€0
 
 


Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií