Cleamen 100/200 generálny denný

Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie 0 hodnotení
 

Cleamen 100/200 generálny denný Cleamen 100/200 generálny denný

 

Cleamen 100/200 univerzálny, vysokokoncentrovaný čistiaci prostriedok pre pravidelné čistenie všetkých plôch v domácnosti či na prevádzke.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom
Variant
Cena €5,57 €23,33 od €5,57 bez DPH
Cena s DPH €6,68 €28 od €6,68
Počet (ks)

   

Značka Cormen
Kategória Generálna oblasť
 

 Nenahraditeľný pomocník v kuchyni. Nepotrebujete 4 rôzne prípravky aby ste si poradili s upratovaním vo Vašej kuchyni. Stačí Vám Cleamen 100/200 a bežná každodenná údržba Vašeho bytu sa stane hračkou.

Všestranný čistiaci prostriedok pre denné čistenie všetkých plôch, je vysoko koncentrovaný, penivý a parfumovaný, používa se preto zriedený vo veľmi nízkych koncentráciách.

 

V cene 20L balenia je zahrnutá čiastka 3,92€ s DPH ako záloha za kanister, ktorú Vám vrátime v prípade odovzdania prázdneho kanistra.

Pri sprejovej aplikácii v dávkach 4 - 16 ml/1l vody. Pri mokrom čistení (do vedra) v dávke 4 - 20ml/10l vody podľa druhu a úrovne znečistenia plôch.

Je vhodný na mopovanie podláh, umývanie dverí, rámov, parapiet, nábytku ( aj dreveného), plastových nerezových i sklenených plôch.

Už pri koncentrácii 4ml/l ľahko odstránite odtlačky, šmuhy, a ľahké mastnoty viditeľné hlavne na lesklých plochách. Po prípravku nezostávajú šmuhy.

Od koncentrácie 8 ml/l možno použiť v kuchyniach ako odmasťovač pri ľahkom znečistení na laminované, drevené, kamenné aj nerezové pracovné dosky, prístroje, chladničky, sklo-keramické dosky sporáky a pod.

Prostriedok možno použiť aj vo vyšších koncentráciách (16 ml/l a viac ) k odmasťovniu a k odstráneniu zvlášť odolných nečistôt, je schopný čistiť do hĺbky, môžu sa ale objaviť škvrny, šmuhy, príliš veľa peny a intenzívna vôňa.

Pri použití vyššej koncentrácie je nutné povrch vždy dobre opláchnuť!

KBU žiadajte mailom

video-návod


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Český výrobca kozmetiky, chémie, bytovej a priemyselnej drogérie.
Výrobca radu CLEAMEN pre profesionálnu údržbu.

 
 

Klasické prihlásenie

Nemôžete vyplniť toto pole
 

Prihlásenie cez sociálne siete

Novinky

23.4.18
Nové ceny poštovného a výrobkov FRE-PRO

Chceli sme Vám spraviť radosť a preto sme sa rozhodli spraviť veľkú akciu na obľúbené osviežovače vzduchu a pisoárové sítka FRE-PRO. Teraz môže každý zákazník e-shopu nakúpiť za také ceny, za aké nakupujú veľkoodberatelia. Okrem toho sme zjednoduši...

viac

Nákupný košík

Položky:
Cena:
0
€0
 
 


Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií