Ceny poštovného

Pri objednávke (výhradne) výrobkov  FRE-PRO v celkovej sume nad 59€ s DPH, za doručenie kuriérom neplatíte!

 

KURIÉR celá SR:

Cena prepravy sa odvíja od výslednej hmotnosti zásielky. Za prepravu bežných zásielok do 15Kg sa účtuje suma 3,99€ s DPH. Pre nadrozmerné zásielky platí cena podľa tabuľky:

  • >0  -  15kg  = 3,99€

  • >15 - 30kg = 7,99€

  • >30 - 50kg = 8,99€

  • >50 - 70kg = 14,99€

  • >70kg         = 24,99€
    Hmotnosti tovarov uvedené v katalógu e-shopu sú orientačné a slúžia na odhad ceny poštovného.

 

 

ROZVOZ BA:
Platí pre oblasť Bratislavy. Pri nákupe nad 36€ s DPH. Rozvoz sa uskutočňuje počas pracovného týždňa v čase otváracích hodín obchodu (Po-Št od 8:00 do 16:00 a v Piatok od 8:00 do 14:00). Pred vypravením objednávky Vás budeme telefonicky kontaktovať. V prípade, že si zvolíte spôsob platby "Prevodom" uskutočníme rozvoz až po pripísaní danej sumy na účet.
Za rozvoz neplatíte.

Zásielkovňa - Sieť výdajných miest. Pri objednávke si volíte výdajné miesto podľa toho, kde si chcete zásielku prevziať. Za tovar Môžete zaplatiť dobierkou alebo prevodom na účet (vopred / zálohová FA).Balík je po uložení na výdajnom mieste dostupný po dobuz 14 kalendárnych dní.
 
Maximálne rozmery zásielok podávaných s týmto spôsobom dopravy sú:
Maximálna hmotnosť zásielky: 10kg
Maximálny rozmer jednej strany zásielky: 120cm
Maximálny súčet rozmerov všetkých troch strán zásielky: 150 cm
 
Cena za túto službu je 3,50€ s DPH
 
Ak Vašu zásielka po zabalení nebude spĺňať podmienky na prepravu Zásielkovňou, budeme Vás informovať o nutnosti zvoliť si iný druh prepravy.
 

 


Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií