Univerzálna Dezinfekcia Krystal s rozprašovačom opäť skladom! V ponuke aj Hygienický prípravok na ruky na báze alkoholu 5L

Aktuálne bezpečnostné opatrenia

Vážený obchodný partner,


dovoľte, aby sme Vás informovali, že z dôvodu výskytu koronavírusu v bratislavskom kraji sme boli nútení prijať príslušné preventívne opatrenia v našej spoločnosti s cieľom chrániť zdravie našich zamestnancov. Z toho dôvodu sme do odvolania pozastavili príjem osobných objednávok na Zákazníckom oddelení našej spoločnosti. Prosíme, zadávajte objednávky elektronicky cez email, e-shop, prípadne telefonicky, ideálne s dostatočným časovým predstihom.
Osobný odber zo skladu je možný. Pri osobnom odbere zo skladu rešpektujte prosím bezpečnostné opatrenia a postupujte podľa usmernení pracovníkov skladu. Podobne postupujeme aj pri dodávkach tovaru od našich zahraničných partnerov. Cieľom je obmedziť osobný kontakt v čo najvyššej miere.
Zároveň si Vás dovoľujeme informovať, že z dôvodu enormného dopytu po dezinfekčných výrobkoch sme v niektorých položkách vypredaní. Snažíme sa zabezpečiť nový tovar, o výsledkoch Vás budeme priebežne informovať prostredníctvom nášho obchodného tímu.
Za pochopenie ďakujeme!

Ing. Josef Misof, PhD.
Generálny riaditeľ spoločnosti

 

 

 


Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií